Amritsar, Punjab
GST No. 03AAMCB4919L1ZG
Call 07949306110 68% Response Rate
Send Enquiry
| Khadi Type | Cotton Khadi Paste |
| Packaging Type | Bucket |
| Packaging Size | 25 kg |
| Purity | 98% |
| Brand | BDC |
| Form | Paste |
| Color | White |
View Complete details
| Khadi Type | White Khadi Paste |
| Packaging Size | 50 Kg |
| Packaging Type | Bucket |
| Color | White |
| Form | Paste |
| Applicable Machine Type | Handmade |
| Brand | BDC |
View Complete details
| Khadi Type | White Khadi Paste |
| Packaging Size | 25 kg |
| Packaging Type | Bucket |
| Form | Paste |
| Applicable Machine Type | Handmade |
| Brand | BDC |
View Complete details
| Khadi Type | White Khadi Paste |
| Packaging Type | Bucket |
| Packaging Size | 25 kg |
| Brand | BDC |
| Color | White |
| Form | Paste |
| Purity | 97% |
View Complete details